×
Wyszukaj w serwisie

Aktualności

 • nikodem logo.jpeg 23 Września

  Gramy dla Nikodema

  W dniu 8 października br. o godz. 14.00 na hali sportowej w Komprachcicach odbędzie się festyn pn. Gramy dla Nikodema. W programie wiele atrakcji muzycznych, sportowych i kulinarnych. Szczegóły już wkrótce. 

 • BLUES I ROCK W KOMPRACHCICACH

  W dniu 8 października o godz. 17.00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach  rozpoczyna się V Festiwal bluesa i rocka. Zagrają DKR, DAY OFF i Sebastian Riedel & CREE.

 • ogloszenie.jpeg 15 Września

  "Alzheimer i Ja - razem zrozumiemy"

  Fundacja KTOTO - Zrozumieć Alzheimera wraz z Samorządowym Ośrodkiem Kultury z okazji Światowego Dnia Osób Chorych na Alzheimera zapraszają na wykład "Alzheimer i Ja - razem zrozumiemy", który odbędzie się w dniu 22.09.2016r. o godz. 17.00 w sali SOK w Komprachcicach.

 • Konkurs fotograficzny

  Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła oraz Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Zadrzewienia z daleka i bliska". Konkurs trwa od 14 marca 2016 r. do 4 listopada 2016 r.

   

   

 • Zapraszamy na wspólne pożeganie lata!

  W dniu 24 września w godz. od 14.00 do 18.00 zapraszamy na halę sportową OSiR na festyn rodzinny "Pożegnanie lata". W programie wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży m.in. gry i zabawy, Mały Olimpijczyk i turnieje sportowe.

 • susza 2.jpeg 14 Września

  Dożynki powiatowo-gminne 2016

  Dożynki powiatowo-gminne organizowane w tym roku przez sołectwo Polska Nowa Wieś przeszły już do historii. Barwny korowód dożynkowy, atrakcyjne występy artystyczne, licznie przybyli uczestnicy uroczystości na długo pozostaną w naszej pamięci. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

 • Ankieta dotycząca biblioteki

  Gmina Komprachcice zamierza podjąć działania polegające na modernizacji Gminnej Biblioteki Publicznej w Komprachcicach. Zależy nam by zarówno oferta biblioteki jak i sam budynek odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców. Wypełnienie przez Państwa krótkiej ankiety bardzo nam w tym pomoże.

 • Umowa o współdziałaniu 7-u gmin podpisana

  W dniu 18 lipca br. w Krapkowicach nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o współdziałaniu Gminy Krapkowice z gminą Komprachcice Chrząstowice, Izbicko, Prószków, Tarnów Opolski i Turawa w zakresie utrzymania gminnych obiektów użyteczności publicznej, w tym poprawy efektywności energetycznej tych budynków.

 • orzeł2.jpeg 28 Czerwca

  Komprachcickie Orły i Przyjaźni Przedsiębiorcy 2016

  W dniu 23 czerwca odbyła się uroczystość rozdania Komprachcickich Orłów i wyróżnienia Przyjazny Przedsiębiorca.

 • Turniej dla szkół podstawowych

  W dniu 21 kwietnia br. Związek Gmin PROKADO organizuje na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komprachcicach turniej sportowy, w którym wezmą udział szkoły podstawowe z Gmin Komprachcice, Prószków, Dąbrowa i Krapkowice.