Język:
 

System Informacji Przestrzennej - gmina Komprachcice

logo_mzk.jpeg

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Samorządowy Ośrodek Kultury

Starostwo Powiatowe w Opolu

Publiczne Gimnazjum w Komprachcicach

logotyp - Rodzina 500plus.jpeg

POKL

RPO

Zdrowie Opolskie

Ryszard Galla

Policja

Śląskie stowarzyszenie samorządowe

Partnerstwo Borów Niemodlińskich

logo AO.png

Aktualności Opolskie

prezydent.jpeg

obywatel.jpeg

logo KMZB.jpeg

 • Gramy dla Nikodema

  W dniu 8 października br. o godz. 14.00 na hali sportowej w Komprachcicach odbędzie się festyn pn. Gramy dla Nikodema. W programie wiele atrakcji muzycznych, sportowych i kulinarnych. Szczegóły już wkrótce. 

 • BLUES I ROCK W KOMPRACHCICACH

  W dniu 8 października o godz. 17.00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach  rozpoczyna się V Festiwal bluesa i rocka. Zagrają DKR, DAY OFF i Sebastian Riedel & CREE.

 • "Alzheimer i Ja - razem zrozumiemy"

  Fundacja KTOTO - Zrozumieć Alzheimera wraz z Samorządowym Ośrodkiem Kultury z okazji Światowego Dnia Osób Chorych na Alzheimera zapraszają na wykład "Alzheimer i Ja - razem zrozumiemy", który odbędzie się w dniu 22.09.2016r. o godz. 17.00 w sali SOK w Komprachcicach.

 • Konkurs fotograficzny

  Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła oraz Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Zadrzewienia z daleka i bliska". Konkurs trwa od 14 marca 2016 r. do 4 listopada 2016 r.

   

   

 • Zapraszamy na wspólne pożeganie lata!

  W dniu 24 września w godz. od 14.00 do 18.00 zapraszamy na halę sportową OSiR na festyn rodzinny "Pożegnanie lata". W programie wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży m.in. gry i zabawy, Mały Olimpijczyk i turnieje sportowe.

 • Dożynki powiatowo-gminne 2016

  Dożynki powiatowo-gminne organizowane w tym roku przez sołectwo Polska Nowa Wieś przeszły już do historii. Barwny korowód dożynkowy, atrakcyjne występy artystyczne, licznie przybyli uczestnicy uroczystości na długo pozostaną w naszej pamięci. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

Zobacz wszystkie aktualności