Bezpłatne szkolenia
Bezpłatne szkolenia w Miejskim Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Żeromskiego 3, Opole (naprzeciw kina Helios, Galerii Solaris)
I szkolenie: ,,Możesz więcej niż myślisz"
Szkolenie bezpłatne dla ludzi którzy chcieliby zaangażować się społecznie, nie koniecznie za darmo…
Dowiedz się jak:
- zmienić otaczającą nas szarą rzeczywistość?
- stać się liderem w grupie?
- zdobyć pieniądze na realizację swoich planów?
- rozwijać swoje pasje i umiejętności w kraju i za granicą?
To nie jest tylko ,,kolejne szkolenie" to spotkanie, które otworzy Tobie oczy na nowe możliwości, bo... ,,możesz więcej niż myślisz".
Termin: 13.06.2013 (czwartek) godzina 16.00 - 20.00, Miejskie Centrum
Trener: Michał Braun - Posiada duże doświadczenie zdobywane głównie w organizacjach pozarządowych. Prowadził szkolenia w trzech językach na czterech kontynentach. Pracował z osobami w każdym wieku w Polsce, z dziećmi w Indiach, młodzieżą w USA oraz ze studentami, seniorami i więźniami w Boliwii. Prezes zarządu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Kielcach, wiceprzewodniczący Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, współpracuje m.in. z Narodową Agencją Programu ,,Młodzież w działaniu”. Ukończył Europeistykę na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. www.michalbraun.pl
– liczy się kolejność zgłoszeń – liczba miejsc ograniczona. Prosimy o przysyłanie zgłoszeń na formularzu dostępnym na:
Kontakt: michal.braun@centrumwolontariatu.eu tel. 665 08 30 79
W załączeniu plakat.
13_06_2013 możesz więcej niż myślisz.pdf (13,55KB)
II szkolenie: Szkolenie bezpłatne wprowadzające do Programu ,,Młodzież w działaniu" – już 270 grup z woj. opolskiego otrzymało pieniądze, czas na Ciebie!
Termin: 14.06.2013 (piątek) czas szkolenia: 9.00 – 15.00, Miejskie Centrum
Cel i tematyka:
Szkolenie ma na celu zdobycie umiejętności z zakresu przygotowania i realizacji projektów do programu „Młodzież w działaniu”.
Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy oraz umiejętności dotyczących:
- założeń programu "Młodzież w działaniu", pozyskania partnera;
- rodzajów działań, które mogą otrzymać wsparcie w ramach Programu;
- zasad przygotowywania i realizacji projektów w ramach Programu,
- wypełniania wniosków, realizacji projektów, zasad ich rozliczania.
Warsztaty będą prowadzone z formie interaktywnej przez trenera z bogatym, międzynarodowym doświadczeniem.
Profil uczestnika:
Osoby w każdym wieku zainteresowane Programem, osoby niezrzeszone, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych.
Zgłoszenia:
W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 40 uczestników.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przysyłanie do nas zgłoszeń na formularzu dostępnym na:
https://docs.google.com/forms/d/1WCDp5yvZm14zANlpLZYkU7CYgKKGAexCs1rO8W2mPjw/viewform
Kontakt: michal.braun@centrumwolontariatu.eu tel. 665 08 30 79
W załączeniu plakat.
14_06 młodzież w działaniu, łatwe projekty.pdf (12,71KB)