×
Wyszukaj w serwisie

Informacja

Zaproszenie na Dzień Otwarty Onkologii

        W sobotę, 7 lutego br. , z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem (w dniu 4 lutego obchodzonego po raz 9.) Opolskie Centrum Onkologii organizuje Dzień Otwarty Onkologii. W tym dniu w godz. 8-14 czynne będą trzy poradnie: chirurgiczna, chorób piersi oraz ogólna. W trakcie badania lekarze mogą zlecać dodatkowe badania (m.in. gruczołu krokowego wraz z pobraniem krwi na marker PSA) lub zaplanować zabiegi. Czynna będzie także Pracownia Mammograficzna.
        Zainteresowani badaniem przez onkologa winni uprzednio zgłosić się do okienka Rejestracji Głównej która czynna będzie w tym dniu w godz. 7-13. Należy mieć książeczkę RUM oraz dokument tożsamości (z numerem PESEL).
 
 
       Ponadto Opolskie Centrum Onkologii zachęca kobiety do uczestnictwa  w bezpłatnych skryningowych badaniach mammograficznych, które pozwalają na wykrycie raka piersi w bardzo wczesnym stadium rozwoju, co jest podstawowym warunkiem sukcesu w walce z tą chorobą. Więcej informacji na temat w załączniku.

DOCSkryning II tura 2009-2010.doc (34,50KB) 

      Informuje się także, iż w dniu 03 lutego 2009 r. została  otwarta Poradnia Onkohematologii, która będzie czynna dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki w godzinach od 12.00 - 17.00. Więcej informacji w załączniku.

DOCPoradnia Onkohematologii.doc (25,00KB)