×
Wyszukaj w serwisie

Konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie Partnerstwo Borów Niemodlińskich ogłasza konkurs na fotografie przedstawiające oryginalne przedsięwzięcia i projekty zrealizowane lub realizowane przez stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe z terenu Borów Niemodlińskich - przykłady skutecznych inwestycji w kapitał ludzki, infrastrukturę, środowisko, projkekty mogące stać się "dobrymi praktykami" inspirującymi innych do podejmowania podobnych działań. Dla zwycięskich organizacji przewidziano atrakcyjne nagrody .

I miejsce - 5000 zł
II miejsce - 3000 zł
III miejsce - 2000 zł
Z uwagi na wytyczne Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  z 31 lipca 2009r. (dz.U. Nr 129, poz.1063) nagrody będą przydzielane w formie zakupów wyposażenia siedzib organizacji w zalezności od woli organziacji (np.krzesła, stoły, pozostałe umeblowanie, sprzet elektroniczny i komputerowy, zaciemnienia, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie stolarka okienna i drzwiowa, oświetlenie, nagłośnienie, materiały budowlane i wykończeniowe) 

Zdjęcia w formacie GIF lub JPG, o rozdzielczości minimum 200 DPI, przesyłać można na adres Partnerstwa Borów Niemodlińskich w okresie od 1 sierpnia do 15 października 2010r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 listopada.

Szczegółowy Regulamin konkursu dostępny na stronie www.boryniemodlinskie.pl

Osoba do kontaktu w sprawie konkursu: Daniel Podobiński tel. 77 4606351, .