Dyrekcja Filharmonii Opolskiej zaprasza na VIII Festiwal GAUDE MATER POLONIA Wincenty z Kielczy in memoriam, który odbędzie się dnia 18 września 2011 roku o godz. 16.00 w Kościele pw. św. Bartłomieja w Kielczy. W załączeniu plakat
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.