×
Wyszukaj w serwisie

Konferencja

      Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan i Instytut Spraw Społeczno Gospodarczych w ramach projektu „PROGRESSUS – Innowacyjny model klastrów NGO działających z pracodawcami na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych” z Priorytetu VII Promocja integracji społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
zaprasza serdecznie do udziału w konferencji upowszechniającej produkt finalny, dzięki któremu przedstawiciele NGO, JST, IRR, przedsiębiorcy będą mogli bezpośrednio zapoznać się z nowatorskim rozwiązaniem, jakie daje wypracowany model klastra.

      Konferencja odbędzie się w dniu 10 stycznia 2013 r. (czwartek) w godzinach od 10.30 do 15.00 w hotelu „FESTIWAL” w Opolu.

      Prosimy o potwierdzenie Państwa udziału do 5 stycznia 2013 r. do godz. 14.00.

      W załączeniu formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać drogą mailową na adres mailowy opolskie@progressus.info Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przesłać faksem 91 813 76 81.

      W imieniu ORGANIZATORA osobą do kontaktu w województwie opolskim jest ambasador projektu PANI Katarzyna Zapora-Sternal. W razie pytań proszę o kontakt tel. 608 385 951. 

      Więcej informacji na temat konferencji w załączniku.

PDF10_01 konferencja.pdf (35,18KB)
DOCXDEKLARACJA UCZESTNICTWA..DOCX (156,08KB)