×
Wyszukaj w serwisie

Konkursy rozstrzygnięte

W dniu 16 lutego br. w Urzędzie Gminy Komprachcice odbyło się spotkanie podsumowujące ogłoszone w ubiegłym roku konkursy Wójta Gminy Komprachcice. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursów. W większości byli to uczniowie lokalnych szkół tj. PSP Komprachcice, PSP Polska Nowa Wieś oraz PSP Wawelno.

Decyzją Komisji oceniającej zgłoszone propozycje, nie przyznano głównej nagrody za hasło promujące gminę. Wszystkie zgłoszone hasła odzwierciedlały charakter gminy, zwracały uwagę na porządane kierunki rozwoju gminy. Żadne jednak nie było hasłem gotowym do wykorzystania w celach promocyjnych. Zgłoszone propozycje wniosły jednak ogromną wiedzę na temat wizji gminy i będą wykorzystane do dalszych prac nad hasłem promocyjnym gminy.

W konkursie na nazwę osiedla przy ul. Bursztynowej wygrała propozycja Bursztynowe Wzgórze. W uzasadnieniu wyboru Komisja podała nawiązanie do utartej lokalnie nazwy tego terenu tj. "Filips górka" oraz głównej ulicy osiedla. Nagrodę tj. tablet z rąk Wójta Gminy odebrała Maja Chrzanowska - uczennica PSP Komprachcice, a wszyscy obecni na spotkaniu uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy i składamy podziękowania za udział w konkursach.

PPTXpropozycje na nazwę osiedla przy ul. Bursztynowej w Komprachcicach.pptx (2,68MB)

PPTXpropozycje na hasło promujące Gminę Komprachcice.pptx (82,92KB)
 

 
fot. Wieści Gminy Komprachcice, Tomasz Duchnowski