×
Wyszukaj w serwisie

Wirtualny spacer po żłobku

17 grudnia 2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie Publicznego Żłobka w Polskiej Nowej Wsi, który od 4 stycznia 2016 r. będzie zapewniać opiekę dla 32 dzieci.

Uroczystość była dowodem na to, że marzenia mogą spotkać się z rzeczywistością. Jeśli tylko będą ludzie, którzy potrafią marzyć i znajdą ludzi, którzy razem z nimi będą te marzenia realizować.

Niezwykle ważna dla mieszkańców gminy inwestycja  powstała w zaledwie 9 miesięcy- 10 marca 2015 r. złożono projekt do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki i Społecznej na finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3  „MALUCH- edycja 2015” , a 7 grudnia 2015 r. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o udzieleniu gminie pozwolenia na użytkowanie  budynku  żłobka.

W tym nowoczesnym kompletnie wyposażonym obiekcie, dzieci będą czuć się komfortowo, a odpowiednio przygotowani opiekunowie pomogą im szybciej się rozwijać. Co ważne, żłobek zapewni dzieciom opiekę w warunkach jak najbardziej zbliżonych do warunków domowych, a więc ma w nim być bezpiecznie i przytulnie.

Zapraszamy do zwiedzania wczorajszych marzeń, które dzisiaj są rzeczywistością.

https://youtu.be/9H_NsKifHaY