×
Wyszukaj w serwisie

Konsultacje społeczne dotyczące projektów kart do głosowania

I n f o r m a c j a

Konsultacje społeczne dotyczące projektów kart do głosowania – dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Opolu, ul. Piastowska 14, pokój 120

 w dniu 21 czerwca 2017 r. w godz. 9:00 do 15:00

 

Konsultacje społeczne dotyczące projektów kart do głosowania – dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Opolu 21.06.2017 r.

Dnia 21 czerwca 2017 r. (środa) w godzinach od 9:00 do 15:00, w Opolskiej Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego (ul. Piastowska 14, pok.120) odbędzie się dzień otwarty mający na celu przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych. W trakcie konsultacji będzie możliwość zapoznania się z przykładowymi wzorami kart do głosowania stosowanych w wyborach jednostek samorządu terytorialnego (w różnych proponowanych przez Państwową Komisję Wyborczą wariantach).

W trakcie dnia otwartego, poza konsultacjami dotyczącymi kart do głosowania, uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania informacji na temat swoich praw wynikających z Kodeksu wyborczego, zasad głosowania w wyborach samorządowych oraz działań stale wykonywanych przez komisarzy wyborczych oraz delegatury Krajowego Biura Wyborczego.